MÖBLER / Byråar, sekretärer / Rullsekretär 8941080
*
nr 894 1080
Rullsekretär
Markaryd, Bröderna Gustavsson, längd: 89, djup: 45, höjd: 95
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:53:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 18:14:07
1
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bröderna gustavsson byrå byråar markaryd rullsekretär
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44
-
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29
*
Rullsekretär
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1080
Rullsekretär
Markaryd, Bröderna Gustavsson, längd: 89, djup: 45, höjd: 95
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 18:14:07 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bröderna gustavsson byrå byråar markaryd rullsekretär
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44 -
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45 -
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29